Якісний масажер корисний для всієї родини.

Що таке апаратний масаж?
- Крім класичного ручного масажу, зараз у всьому світі широко використовуються і апаратні методики. Спробувати їх можна в салоні краси, вдома і навіть на робочому місці.
Апаратний масаж – це загальна назва цілої групи різновидів масажу, виконуваних за допомогою спеціальних пристроїв. До таких методик відносяться: вібромасаж, пресотерапія, пневмомасаж, вакуумний, ультразвуковий, механічний (наприклад, в масажному кріслі) і деякі інші.
Більшість широко поширених сьогодні пристроїв для самомасажу – подушки, крісла, накидки, – працюють на «чистій механіці» за рахунок вбудованих роликів, обертання яких у визначеному режимі дозволяє досягти глибокого розминання м'язів, домогтися їх розслаблення, усунути різні блоки і затиски (тригери).
Кому підходить апаратний масаж?
Механічний апаратний масаж проводиться в якості лікувальної, профілактичної і загальнозміцнюючої терапії та спрямований на поліпшення функціонування внутрішніх органів і відновлення шкірних покривів.
Такі процедури сприяють стабілізації периферичного кровообігу, поліпшують трофіку тканин, підвищують м'язовий тонус; дозволяють знизити артеріальний тиск, скоригувати порушення постави і впоратися з проявами целюліту.
Масажні крісла і подушки допомагають ефективно зняти втому. Спеціальні ролики здатні круговими рухами масажувати спину і плечі, або окремо верхню і нижню частини спини (в залежності від заданої програми).
Які переваги апаратного масажу?
До основних переваг механічного масажу відносять можливість більш сильного, глибокого впливу на тканини. Примітно, що ефект при використанні роликового масажера досягається набагато раніше і він більш виражений, ніж при ручному масажі.
Важливий плюс і в тому, що один і той же апарат може бути корисний всім членам вашої сім'ї. Звичайно, висококласного майстра-масажиста він навряд чи замінить. Але де гарантія, що вам попадеться саме висококласний фахівець?
Сучасні апарати масажні крісла дозволяють вам обирати індивідуальну програму лікування, відрегулювати потужність і тривалість дії на тканини, що робить процедуру комфортною і нетравматичной.
Чи є протипоказання до механічного масажу?
Майте на увазі, як би вам не було приємно, неприпустимо виконувати процедуру протягом всього дня. Фахівці-розробники апаратів для самомасажу, після ряду досліджень дійшли висновку, що оптимальний час механічного масажу – 20-30 хвилин, не частіше 2 разів у день.
Цього цілком достатньо, щоб зробити сприятливий вплив на організм. Бажано, щоб під час сеансу, ви сиділи в зручній позі, розслабившись, злегка відкинувши спинку крісла.
Механічний масаж може бути використаний для різних проблемних зон: шиї, спини, поясниці, ніг. Наприклад, існують роликові масажери, призначені спеціально для стоп. Застосовувати їх можна і дітям (з 4-х років), наприклад, при комплексній терапії плоскостопості. Якщо лікар рекомендує дитині звичайний масаж, значить, можна вдатися і до апаратних методик.
Використання роликового масажера допоможе розім'яти м'язи, підвищити їх тонус, а також простимулювати біологічно активні точки стопи. При цьому посилюється кровообіг у кінцівках, поліпшується обмін речовин у всьому організмі. Процедура рівносильна масажу від ходьби босоніж по гравію. Роликове вплив допомагає в дитячому віці скорегувати плоскостопість, а в літньому – запобігти відкладення солей.
Протипоказання для застосування всіх видів домашніх механічних масажерів – від спинки до крісел – практично такі ж, як і для ручного масажу.
Не можна проводити апаратний масаж при наявності каменів у нирках і жовчному міхурі, при гострих запальних процесах, гіпертонічної хвороби (кризовою перебіг), лихоманці, онкологічних проблем.
Протипоказанням є також наявність імплантантів в області хребта, остеопороз 4-го ступеня, операція на хребетному стовпі (якщо після неї пройшло менше 1 року), вагова категорія понад 130 кг (для масажних крісел).
Неякісні масажери небезпечні?
Могут ли некачественные массажеры навредить здоровью? Конечно, как и в случае выбора специалиста в области ручного массажа, к выбору аппаратного массажера необходимо подходить очень осторожно.
Например, в крупных европейских компаниях-производителях массажного оборудования для разработки таких приборов привлекаются не только технические работники, но и специалисты в области мануальной терапии, массажисты и т.д. Все это позволяет производить качественные сертифицированные приборы. Поэтому избегайте подделок и приобретайте массажеры и массажные кресла только у проверенных производителей.
- Масажний стіл - це один з головних робочих інструментів масажиста. Це і візитна картка, яка з першого погляду дасть зрозуміти, що ви професіонал і дійсно потрібний і корисний прилад. Головне, зробити правильний вибір.
- Масажна накидка - це бюджетна заміна масажні крісла. Вона, звичайно, за якістю масажу не може конкурувати з повноцінним кріслом, але її масаж такий же приємний і розслабляючий.